सगरमाथा अन्तर्राष्ट्रिय कराते, पुष २७ देखि

0
36
eरोयलटाइम्स | राष्ट्रको गौरवमय सञ्चार
eरोयलटाइम्स

काठमाडौं । नेपाल सितोरियो कराते संघको बार्षिक कार्यक्रम अनुसार,शाखा डोजो नक्सालको १९ औं बार्षिकोत्सवको अवशरमा,चौथो सगरमाथा अन्तराष्ट्रीय कराते प्रतियोगिता पौष २७ गते बिहिवार देखि शुरु हुने भएको छ । प्रतियोगितामा नेपाल सहित भारत ,बंगलादेश र भुटानका करिव दुई हजार खेलाडीहरुको सहभागिता रहने छ ।

पुरुष तर्फको जुनियर तथा क्याडेट ईभेन्टसमा २३,२५,२७,३०,३३,३५,४० र पुरुष कै सिनियर तर्फ ४५,-५०,-५५,-६० र -६७-७५ किलो तौल समुह र एकल काता गरी १४ ईभेन्टस् र महिला तर्फ जुनियर तथा क्याडेट ३,२५,२७,३०,३३,३५,४० र महिला कै सिनियर तर्फ -४५,-५०,५५,६१ र -६७ +६८ किलो तौल समुहमा र एकल काता गरी १४ ईभेन्टस् गरी कुल २८ स्वर्णका निम्ति प्रतिस्पर्धा हुने प्रतियोगिता संयोजक एबम् शाखा डोजो नक्सालका प्रमुख प्रशिक्षक ईश्वर थापा ‘गजेन्द्र’ले जानकारी गराए ।

प्रत्येक बर्ष आफ्नो बार्षिक कार्यक्रम र खेल गतिविधि सन्चालन गर्ने मुलुक भरिका डोजो मध्ये कै चर्चित डोजोको रुपमा स्थापित शाखा डोजो नक्सालले यस अघि आफ्नो १८ बर्षे यात्रा पुरा गर्दै १८ वटा बिभिन्न प्रतियोगिता सम्पन्न गरिसकेको छ भने, यो कार्यक्रम नक्सालको १९ औं कार्यक्रम हो । दुई दिन सम्म निरन्तर चल्ने उक्त प्रतियोगिताका खेलहरु नक्साल नारायणचौर स्थित स्टार भेन्यु पार्टी प्यालेशमा संचालन हुनेछ ।

LEAVE A REPLY